65A+F7 Stack

Daha Fazla Stack Kategorisi Ürünlerini İnceleyin!

"hoşgeldinfpvdronemarket" Kodu ile Sepette Anında İndirim!
Ücretsiz Kargolu Ürün!
Bu Üründe Koşullu İade İmkanı Bulunmaktadır!
5.948,84 TL (KDV Dahil)
Ürün Stoğu : 41 Adet
Ürün Kodu : HW65071
EAN Kodu : 6938994418386
Listeye Ekle Fiyat Alarmı
FPV Drone Market; ürünlerin daha erişilebilir olması, enflasyonla ve stokçulukla mücadele ilkesi doğrultusunda belirli ürünlerde satış adetlerinde kısıtlamayı hak görür.

 • Paket İçeriği

  • 1 Adet - Hobbywing 65A ESC

   1 Adet - Hobbywing F7 FC

   1 Set - Kablolar


 • Ürün Açıklaması

  • Süper donanım ve çalışma hızı güçlü bilgi işlem yeteneğine ve hızlı çalışma hızına sahip STM32F722 MCU ve yüksek hassasiyetli MPU6500 altı eksenli hareket sensörü ile donatılmıştır. Çift yönlü DShot dijital gaz kelebeği iletişimini mükemmel şekilde destekleyebilir. Entegre OSD çipi, her OSD parametresini FC parametre ayarlama yazılımında ve radyoda basit ve kullanışlı bir şekilde ayarlayabilir ve ayarlanabilir. Yerleşik büyük kapasiteli Flash bellek yongası, daha fazla uçuş günlüğü kaydedebilir ve saklayabilir; bu, kullanıcıların uçuş verilerine dayalı olarak uçakta hata ayıklaması için uygundur.

    

   DJI görüntü aktarım sistemi için özel arayüz İlgili düz kabloyla (FC donatılmıştır) donatılmış DJI görüntü aktarım sistemi bağlantı noktası ile kaynaklamayı önleyebilir, tak ve çalıştır işlemini gerçekleştirebilir.

   Yerleşik 5V ve 12V çift BEC devresi FMU, 12V BEC devresiyle bütünleşir. Görüntü aktarımı ve 12V LED cihazlar için süper güç çıkışı sağlayabilir.

   Yerleşik Pit Switch modülü FC entegre Pit Switch modülü, FC parametre yazılımında ayarlandıktan sonra VTX'i radyo yoluyla açabilir veya kapatabilir. Kolay ve kullanışlı.

   Çeşitli FPV'lerin donanım yazılımını mükemmel şekilde destekler BetaFlight, Cleanflight, Butterflight, inva ve diğer ana FPV'nin donanım yazılımını destekler ve çeşitli parametreleri ayarlamak için ilgili parametre ayarlama yazılımını kullanabilir, FC'yi çeşitli FPV uçuş ve yarış için daha uygun hale getirir.

   Benzersiz kurulum tasarımı ve şok emme yapısı Çift delik mesafeli montaj deliği tasarımı (30*30MM ve 20*20MM) farklı çerçevelere uyum sağlayabilir. Benzersiz esnek düz kablo bağlantı modu (Etki, hobi kanat kulesi 4'ü 1 arada ESC ile daha iyidir) ve kurulum deliğinin şok emme mekanizması, harici titreşimin FC yüksek hassasiyetli bileşenler üzerindeki etkisini etkili bir şekilde azaltabilir ve uçuşu daha istikrarlı hale getirebilir ve kesin.

    

   Hobbywing ESC ile mükemmel uyum Hobbywing tower 4'ü 1 arada ESC ile eşleştirin, kurulumu ve kablolaması kolaydır. Görünüm daha güzel.

   Volt/Amp izleme portu, kullanıcıların akü voltajını (BAT portu) ve akımı (CRT portu, ekstra akım ölçer gereklidir) kontrol etmesine olanak tanır.

   Buzzer çıkış portu, kullanıcıların uçağın uçuş durumunu uyarmak veya bilgilendirmek için FC'ye harici zil(ler) bağlamasına olanak tanır.

   Mikro USB bağlantı noktası, kullanıcıların FC'yi bir PC'ye bağlayarak aygıt yazılımını yüklemesine ve parametreleri ayarlamasına olanak tanır.

   Kart yük grafik aktarımının (VTX) anahtar modülü, grafik aktarımının anahtarını kontrol etmek için uzaktan kumandayı kullanabilir.

   Sönümleme önlüklerine sahip çift M3 montaj delikleri.


 • Ürün Özellikleri

   • Model Modeli : XRotor FPV 30x30 ESC 65A XRotor FPV 30x30 ESC 65A
   • LiPo Power input LiPo Güç girişi 3S-6S 3S-6S
   • Current Sürekli Akım : 65Ax4 65Ax4 
   • Burst Current Patlama Akımı : 80Ax4 80Ax4
   • BEC Output BEC Çıkışı : 5V@0.6A 5V@0.6A 
   • Input wires Giriş kabloları  : 12AWG-130mm* (Kırmızı/Siyah)
   • Konnektörler (Giriş/Çıkış) : XT60 (Lehimlenmiş Tellerle) /hayır
   • Ağırlık / Boyut : 15g / 52x42x6.6mm 15g / 52x42x6,6 mm
   • Montaj delikleri : 30.5x30.5mm 30,5x30,5 mm

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.