Sepetinizde ürün bulunmamaktadır

Bu Üründe Koşullu İade İmkanı Bulunmaktadır! İbaresi yer alan ürünler "6502 SAYILI MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ" "MADDE 15 Cayma hakkının istisnaları - e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması halinde maddi ortamda sunulan kitap, dijital içerik ve bilgisayar sarf malzemelerine ilişkin sözleşmeler." kapsamında değerlendirilmekte olup, ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının açılması, yeniden satılabilirliğini kaybetmesi durumunda cayma hakkı kullanılamayacaktır.


Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürün/ürünleri koşulsuz şartsız teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren 30 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30  günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.