Teslimat Koşulları

KARGO ÜCRETİ

  • Türkiye sınırları içerisinde yapmış olacağınız 1.000 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. 1.000 TL altındaki siparişlerde 50 TL kargo ücreti yansımaktadır.

 

TESLİMAT SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

  • Siparişiniz, 3 iş günü içerisinde seçmiş olduğunuz kargo firmasına verilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranız size sms olarak gönderilmektedir.
  • Kargo takip numaranızı veya telefon numaranızı ana sayfamızda bulunan  ''Kargom Nerede'' butonunu tıklayıp yazarsanız, kargonuz ile ilgili bilgileri öğrenebilirsiniz.
  • Bağlı olduğunuz kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde, o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi "3 iş günü" içerisinde notta belirtilen kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç iş günü içerisinde teslim alamazsanız paketiniz FPV Drone Market'e iade edilir.

 

TESLİMAT SÜRECİ

1. Türkiye'nin her yerine kargo gönderiyor musunuz ?
  • Evet. Türkiye'nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz.

2. Siparişim bana kaç günde ulaşır ?

  • Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 3 ile 10 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için fpvdronemarket.com en geç 10 iş günü içerisinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

 

YURTDIŞI

  • Yurt dışı gönderilerinde Almanya, Fransa, İspanya, Avusturya, İtalya, Hollanda, Belçika ve Danimarka ya 50 euro ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. Arap ülkelerinde ise 150 usd ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti şirketimize aittir. Bu şartlar dışında yapacağınız alışverişlerde kargo ücreti alıcıya ait olup, alışverişinizi tamamlamadan önce, ülke seçiminden sonra ürün adedi ve seçtiğiniz ülkeye göre değişmekte olup otomatik olarak ekranda görünmektedir.
  • Yurt dışı gönderileri en geç 72 saat içerisinde seçmiş olduğunuz kargo firmasına verilmiş olup, kargoya verildikten sonra 3 ile 10 iş günü içerisinde tarafınıza ulaşmaktadır. Kargo takip numaranız mail olarak tarafınıza iletilmektedir.
  • Ayrıca kargo takip numaranızı https://www.fpvdronemarket.com/uye-siparisleri alanından alabilir, seçmiş olduğunuz kargo firmasının web sayfasından kargo takip numaranızla kargonuzun takibini sağlayabilirsiniz.
  • fpvdronemarket.com yurtdışı siparişlerinizin en geç 10 iş günü içerisinde ulaşmasını taahhüt etmektedir.

(Dikkat! Gümrük prosedürleri, doğal afetler, grev, aktarım kaçırması vb. nedenler belirtilen sürelerin kapsamı dışındadır.)

Siparişlerinizde gümrük ücreti alınmamaktadır.

Yurtdışı fiyatlarımız Türkiye fiyatlarımızdan farklılık gösterebilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.